Hakkımızda.

LYNXEXPRO, geliştirdiği iş çözümlerini tüm dünyadaki müşterilerine ulaştırma hedefine ciddi bir bağlılıkla 2013 yılında kurulmuştur. Paketleme ile ilgili tüm makine ve ekipman ihtiyacını Türk üreticileriyle iş birliği yaparak karşılamaktadır.

LYNXEXPRO; üretim proje çalışması, pazar araştırması, sorun çözme ve müzakere desteği, ve daha pek çok faaliyet ve hizmetleri bünyesine katarak sürekli gelişime dair kararlılığını bir adım öteye taşımıştır. Birçok dünya ülkesine ihracat yapan küresel bir marka olmak için kalite standartlarına bağlı kalarak Türkiye sınırlarının dışına uzanmıştır.

VIZYON.

Günümüzde bir üretim aracının binlerce kez ürün hattında bir ürün yapması (veya yeniden düzenlemesi) mümkün değildir. Özel ürün çağına geldik. Müşteri, tamamen kişiye özel ve tanıdık olmayan bir ürün istiyor.

LYNXEXPRO, düşük üretim hacimlerine rağmen eşdeğer maliyetleri koruyarak bu eşsiz ve özelleştirilmiş ürün ihtiyacını karşılamayı taahhüt eder. Bu, müşterinin ihtiyaçlarını üretim mekanizmasına bağlamayı başarabilen şirketin zorluklarındandır. Bu bağlantı elbette yeni teknolojilerin girdilerini bütünleştirmeden gerçekleştirilemez.

DEĞERLERİMİZ.

Paylaşılan değerlerimiz eylemlerimizi yönlendirir ve vizyonumuzla nasıl yeteri kadar iyi davrandığımızı açıklar:

✓ Her durumda en yüksek standartları her zaman sürdürme etkinliği
✓Öngörülen ihtiyaçlar bakımından esneklik ve değişkenliklerine uyum sağlama
✓ Liderlik kriz zamanlarında hızlanır ve zor durumlarda yaratıcı bir şekilde düşünebilir ve hareket edebilir
✓Kalite: ‘Akıllı iş çözümleri ‘, ürünlerimizi/hizmetlerimizi sunarken sürdürmek için mücadele ettiğimiz şirketin sloganıdır.

Bunlar itibarımızı ve sonuçlarımızı temel aldığımız ilkelerdir
Yoğun çeşitlilik gösteren ve sürekli evrim geçiren bir ortamda hizmetlerin karmaşıklığını yönetebilir, rasyonelleştirebilir ve basitleştirebiliriz.